«Я прийняв це сkладне рішення і це станеться вже сьогодні, ми битимемо» — 5 хвилин тому, він…,

Наслідки будь-якого застосування ядерної зброї було доведено до відома президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на заході Bloomberg.
«Ми також прямо і дуже чітко повідомили росіянам, президенту Путіну, про наслідки», — сказав американський дипломат, не уточнивши проте про які саме наслідки йдеться і хто і як повідомив про це Путіну. за брязканням зброєю Кремля, але “не бачать жодних причин зміни нашої ядерної позиції”.

Він сказав, що остання заява Росії про те, що Україна розглядає можливість використання брудної бомби, є «ще однією вигадкою і чимось, що також є верхом безвідповідальності з боку ядерної держави».

«Причина, через яку це конкретне звинувачення викликає у нас певну заклопотаність, полягає в тому, що Росія має досвід проектування, тобто звинувачення інших у тому, що вони самі зробили або збираються зробити», — сказав Блінкен. також безпосередньо спілкувалися з росіянами «про спроби використовувати це хибне звинувачення як привід для будь-якої ескалації».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*