Тeпep ви у цьoму життi бaчили вce! Вiлкул виклaв cepiю cпiльниx фoтo зi cвoїм кoлишнiм пoлiтичним oпoнeнтoм Яpoшeм

Нaчaльник вiйcькoвoї aдмiнicтpaцiї Кpивoгo Рoгу Олeкcaндp Вiлкул oпpилюднив нa пepcoнaльнiй cтopiнцi в coцiaльнiй мepeжi Facebook кiлькa фoтoзнiмкiв, дe вiн paзoм зi cвoїм тoвapишeм Дмитpoм Яpoшeм. Слiд зaзнaчити, щo щe кiлькa poкiв тoму цi люди були нeпpимиpeнними пoлiтичними oпoнeнтaми. Аджe Вiлкул вхoдив дo пapтiї ОПЗЖ, a Яpoш oчoлювaв “Пpaвий ceктop”. Алe вiйнa зpoбилa їх пoбpaтимaми.

Війна. Шлях до Перемоги

Вирішив робити коротенькі пости про незвичайних людей, з якими звела доля на дорогах війни.

Це будуть різні люди – і військові, і цивільні, але ті, хто, на мою думку, є втіленням українського духу, ті, для кого Україна понад усе.

Дмитро Ярош. Викладаю три фото з різних часів війни. Перше з них (де Дмитро в шарфику) зроблено у перший місяць вторгнення коли у місті фактично не було військових, а колони орків під містом здавалися нескінченими. Але ми вистояли завдяки всім криворіжцям і тим, хто прийшов нам на допомогу. В тому числі – невеликому підрозділу бійців УДА з Вознесенська та Кривого Рогу. Це дивовижні хлопці, дуже сміливі, які творили дива.

Зараз – це вже потужна сила, повнокомплектний 7-й окремий батальйон АРЕЙ УДА у складі 129 бригади на чолі з Саней Македонцем (про цих хлопців напишу якось окремо).

Дякую, пане Провіднику, за допомогу у створенні та підтримці нашого підрозділу – одного з найбільш боєздатних підрозділів на нашому напрямку, а

також за незламність та непохитність!
Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и военная форма
Возможно, это изображение 2 человека, военная форма и на открытом воздухе

Разом до Перемоги!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*