Справжні втpати ЗCУ! Правду озвучили: вперше під час вiйни – кpаще cядьте. Серце на шмaтки – втpатили найкращих!

Командир добровольчого батальйону «Свобода» Петро Кузик в інтерв’ю українським засобам масової інформації розповів усю правду про стан справ на фронті та про реалії російсько-української війни. Легендарний комбат вирішив привести до тями українське суспільство і шокував правдою про важку ситуацію на фронті. Зокрема він підняв тему втрат Збройних Сил України. «Ми обороняємося, ми змушені оборонятися. Ніхто з українців з автоматом не пішов завойовувати Москву. Вони сюди прийшли, вони нас поставили в такі рамки.

Повірте, я останнє, що хотів робити в цьому житті, так це воювати. Мені було чим займатися. Але в мене сім’я, в мене доньки, в мене родина. Я вимушений захищати і їх, і в ширшому сенсі родину, націю українську. Пафосно так трохи, але це факт. Тому Бахмут як українська територія правильно оборонявся. І співвідношення знищених окупантів і, на жаль, загиблих українських оборонців, воно там 1 до 20 доходило, 1 до 50 доходило на деяких ділянках. На гарячих ділянках там 1 до 10 це як мінімум в ті дні» — чесно каже комбат.

В підсумку Кузик відзначив, що попри ці проблеми, ворог несе значно більші втрати, а отже перемога буде за ЗСУ.

Додамо, що російська влада не звертає уваги на втрати під Авдіївкою у Донецькій області: там ідуть хвилі піхоти, при цьому окупанти економлять техніку. Про це сьогодні, 24 жовтня, розповів військовий експерт Сергій Грабський.

“Для того “гарматного м’яса”, яке під тиском або добровільно намагається атакувати, ситуація справді дуже нехороша, бо наша артилерія, наша розвідка, наші ударні засоби роблять усе, щоб вони не дійшли до наших позицій. Але якщо ми говоримо про верхній ешелон російської влади, то потрібно розуміти, що вони зараз скоюють, загалом-то, злочин, тому що вони на ці втрати просто не звертають уваги. Я спілкуюся з хлопцями, які зараз тримають оборону. Вони кажуть, що співвідношення сил приблизно 1 до 5, 1 до 7″, — сказав він.

За інформацією експерта, противник, не рахуючись із втратами в особовому складі, продовжує тиснути, особливо на півночі в районі Красногорівки. Російські окупанти намагаються обійти позиції Сил оборони, прорватися через залізницю.

“Вони абсолютно не зважають на втрати в особовому складі і просто хвилями шлють піхоту. Але при цьому економлять техніку. Великі втрати саме в техніці змушують їх як би переходити саме до таких традиційних операцій періоду, припустимо, весни-літа 1942 року десь у районі Ржева. Тобто ось такі хвилі піхоти йдуть, йдуть і йдуть. І тому для тих, хто безпосередньо бере участь у бойових діях, ситуація дуже складна. Але політичне керівництво і командний склад бадьоро доповідають про успіхи, про просування в бік залізниці, власне, якщо ми говоримо про Красногорівку, і за іншими напрямками, ось така ситуація. Вона дуже напружена, дуже складна, зокрема для наших військ”, – сказав Грабський.

Він констатував, що на сьогодні є відносне зниження бойової активності в районі Луганської області.

“Ми говоримо про обмежені спроби контратак у районі Бахмута або Соледарського виступу й південніше Авдіївки. Тобто зараз ситуація така, що всі свої наступальні ресурси противник кидає саме в район Авдіївки, щоб за будь-яку ціну досягти якогось успіху. І з цим пов’язане зниження бойової активності на інших ділянках фронту. Тому що за того, що противник має, ну, за останніми даними, приблизно 440 тис. особового складу, вони не можуть одночасно наступати на кількох ділянках фронту, зосередившись сьогодні, загалом-то, в основному на Авдіївському напрямку”, — сказав військовий експерт.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*