Шойгу ледь говорить! Фінальний залп: останній програшний бій – гори тіл. ЗСУ добили всіх!

Російська армія виявилася не здатною взяти Авдіївку , тому міністр оборони РФ Сергій Шойгу кинув у бій ПВК «Вагнер». Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив один із українських журналістів.

«Захисники Авдіївки за три тижні знищили більшість піхоти та техніки 114-ї, 15-ї, 21-ї та 30-ї мотострілельних бригад ЗС РФ, які штурмували на північ від Авдіївки. З початку наступу 1 жовтня росіяни змогли за 24 дні просунутися до півтора кілометра вперед і встановили сьогодні вночі прапор на території коксохімічного заводу. Тобто навіть не зайняли терикон, а встановили прапор та втекли.», — пише журналіст.

Зайняти терикон противник не може, тому що він прицільно прострілюється нашими вогневими засобами. Очевидно, командування 114-ї бригади хоче показати якийсь піар-успіх для прикриття провалу свого наступу, адже прорвати оборону українських військ та вийти на Степове Бердичі росіяни не змогли.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Журналіст підкреслює, що резерви 1-го корпусу ЗС РФ зазнали великих втрат. Тому російське командування сьогодні кинуло на штурм Авдіївки підрозділи ПВК «Вагнер». З цієї нагоди Вагнер амністували незважаючи на «бунт», бо інших резервів для штурму Авдіївки ворога не має — російська армія скута боями на всьому фронті.

«Вагнерівці атакували позиції 110-ї механізованої бригади, і перша група була повністю знищена.Шойгу та Герасимов кидають у бій Вагнер, щоб отримати виправдання, чому Авдіївку не взяла регулярна армія, та перекласти відповідальність за провал наступу не на війська Міноборони, а на структуру знищеного за наказами Шойгу Пригожина.», — пише один із журналістів.

Ймовірно, битва за Авдіївку для керівництва РФ перетворилася не лише на стратегічну військову операцію, а й на політичну інтригу, питання престижу для Міноборони РФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*