Сергій Фурса nро вбuвство водія “Яrуара” у Дніnрі: “Ну oт що noліцейські малu робuтu no вашому? Навіть, якбu не було війнu…”

Коли п’яний суддя збивав нац гвардійця на блокпосту, багато хто писав, що шкода, що вони там його не розстріляли. Коли п’яне бидло накинулося на поліцію і застосувало силу, то чомусь багато людей написало, що

поліцейські не мали права застосовувати зброю. Дивно. А що, блоха, вони мали робити? Навіть якби не було війни, будь-яке застосування сили проти патрульного поліцейського є неприпустимим. Все. Це крапка. Хотів би я побачити, як українські бики нападали би на поліцейських у штатах…. Чому в штатах так не роблять? Бо знають, що за це буде.

Нажаль відсутність невідворотності покарання у нас є проблемою. Нажаль дуже рідко поліцейські роблять те, що зробили копи в Дніпрі. Але в нас ще і війна. І схоже про це багато хто забуває. І поліцейський – це той самий воїн, який кожного дня може стикнутися із російським агентом. І кожен, хто навіть може подумати, про застосування сили проти поліцейського має розуміти, що до нього мають ставитись як до потенційного російського диверсанта. Бо саме так поліцейські і мають сприймати будь-кого, хто проявляє агресію і не кориться наказам і воліє застосувати силу.

Бо саме це завжди має бути під час війни першою версією у поліцейських коли хтось не підкорюється наказам. Навіть якщо цей хтось п’яне бидло на ягуарі. Але якщо б це було п’яне бидло на ланосі, це нічого б не змінило. Але чи може російський диверсант імітувати п’яне бидло? Так.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*