НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ — ЗАЛУЖНИЙ? Так так, вам не здалось — Зеленський пакує речі: генерал ошелешив. Переворот в країні!

Генерал-майор Марченко, екскомандувач оборони Миколаєва, заявив, що хотів би бачити Залужного на президентських виборах.

Дмитро Марченко також зазначив, що пішов би в команду головнокомандувача. Спікери додають, що Україні потрібен «президент-військовий», який переведе державу на військові рейки, переможе корупцію та закінчить війну.

Проте всі ці непорозуміння з військоматами, сумна трагедія, яка сталась нещодавно з 128 бригадою — все це може негативно вплинути на рейтинг головнокомандувача, а також відобразитись на репутації Валерія Залужного. Тому якщо Головнокомандувач плануватиме балотуватись в президенти, то йому потрібно налагодити звʼязок з військкоматами та прибрати весь «безлад», який там зараз відбувається, адже в умовах війни кожний має діяти в рамках закону та правил, а військкомати, на жаль, цього не притримуються, а не набивати та наживатись в умовах війни.

Також не варто забувати про інтервʼю, де виникло непорозуміння між президентом України та головнокомандувачем, проте в ОП відразу спростували, що жодного кофлікту між ними немає, що це просто працює російське ІПСО, яке розганяє панічні настрої серед населення.

Підлила оливи у вогонь «уявного конфлікту» і трагічна загибель друга та помічника Залужного Геннадія Частякова. Майор загинув від вибуху гранати, яку йому подарували на День народження. Коментатори у мережі почали просувати теорію про замах на військового. Однак це була необережність, яка закінчилася трагедією, якої насправді можна було уникнути. Питання лише в тому, щоб серед оточення Залужного нарешті навели лад.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*