Мені просто вiдняло мову! Пoбачив зранку нoвину, що Мініcтр обоpони Умеpoв доpучив негaйно…

Подаємо мовою оригіналу: Alexandr Kochetkov ПЕКЕЛЬНЕ СВЯТО Побачив новину, що міністр оборони Р.Умеров доручив провести розслідування щодо факту загибелі військовослужбовців 128 гірсько-штурмової бригади під час відзначення Дня ракетних військ і артилерії. Президент В.Зеленський підтримав намір міністра.

Мені просто відняло мову! А я не бачу, чого тут розслідувати?По-перше, урочисте шикування військовослужбовців на умовному плацу, як і будь-яке скупчення військовослужбовців, за умови наявності у агресора далекобійних засобів ураження — це очевидне кримінальне глупство, яке межує з посібництвом ворогу.

По-друге, це армія, де все відбувається за наказом. Хто віддав цей злочинний наказ задля стовідсоткової показухи, встановити нескладно. І ця людина, а також ті, хто могли, але не вплинули на це згубне рішення, повинні бути терміново покарані згідно закону і уставу. Якщо вони вціліли після ворожої ракети.

А от що насправді цікавить, то це статистика покарань винуватців подібних небойових втрат.

Бо у Запорізькій области трапилася, на жаль, далеко не перша трагедія, де причиною є «людський фактор».

Не певен, що покарані взагалі є, бо за старою радянською традицією могли зробити вигляд, що нічого особливого не трапилося.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*