Лyкашенко екстрено звязався із Зелeнськuм і вuмагає від Презuдента Укpаїнu неraйно “помupuтuся” з Рσсією і поrpожуючu Укpаїні “загuбеллю” – реакція і відповідь Зелeнського – прекрасна

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що “Україна повинна негайно укласти мир з Росією”. Також білоруський диктатор похвалив президента Зеленського. tsn.ua Лукашенко заявив, що нібито наша держава “повинна зрозуміти, що немає іншого виходу, крім укладання мирного договору з Росією”. Диктатор хоче, щоб Україна це зробила “негайно та без попередніх умов”.

Президента Володимира Зеленського Лукашенко назвав “непоганою, але недосвідченою людиною”. Він заявив, що “Захід аплодує українському лідеру нещиро, хоча Зеленський нібито цим задоволений”. Також Лукашенко порадив президенту України “помиритися з РФ, щоб не допустити загибелі України”, бо мовляв, якщо у світі почнеться новий військових конфлікт, то про нашу державу “всі забудуть”.

В свою чергу Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що Білорусь не вступить у війну проти України.Влада України неодноразово наголошувала, що Україна не мала наміру і не буде нападати на Білорусь.

«Сподіваюся, [Білорусь] не вступить [у війну], – заявив президент Зеленський. – Якщо так, ми будемо боротися і виживемо». Він додав, що, дозволити Росії знову використовувати Білорусь як плацдарм для нападу на Україну було б «великою помилкою».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*