Фаріон закликала Зеленського і Залужного відреагувати на “хамську поведінку” військових ЗСУ

Українська мовознавиця, докторка філологічних наук, народна депутатка 7-го скликання Ірина Фаріон, яка втрапила в гучний скандал через образу українських військових, звернулася до президента Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Вона закликала їх “вжити заходів щодо хамської поведінки” заступника командира 3-ї ОШБр Максима Жоріна і начальника штабу  Богдана Кротевича на її адресу, які нібито “паплюжать честь українського офіцера і кидають тінь на всю українську армію”. obozrevatel.com

Про це Фаріон написала у своєму блозі. Про своє звернення до українських високопосадовців вона також поінформувала в Telegram. Воно, крім Зеленського і Залужного, було адресоване й міністру оборони України Рустему Умєрову.

Бyдyть кapдинaльнí змíни в кpaїнí…
Фаріон, яка сама ображала українських воїнів та тих, хто став на їхній бік, обурилася тим, що Жорін “послав її матом”. Також, за її словами, він своїм дописом нібито закликав до російськомовності в лавах ЗСУ.

“До публічного вияву неповаги до пані, а значить до потурання воїнської чести, долучився й начальник штабу майор Богдан Кротевич (“Тавр”) під час інтерв’ю Наталії Мосійчук, де абсолютно бездоказово назвав мене “пособницею російської пропаганди і, можливо, людиною з високим рівнем деменції”, – написала мовознавиця.

“Звернулася із заявою до управління протидії кіберзлочинам у Львівській області. Усе найпрекрасніше попереду. До перемоги. Дякую всім за натхненну підтримку. Мова – наш кордон і серце”, – додала вона.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*