Цілий багажник грошей! Виплати для ЗСУ собі: набив власні кишені – сяде надовго, ДБР скрутило – поплатиться!

Державне бюро розслідувань розкрило випадок привласнення великих сум грошей, призначених для виплат військовослужбовцям. Офіцер однієї з військових частин Дніпропетровської області та його спільник зазнали заслуженого покарання за свої злочини.

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області виніс рішення про позбавлення волі одного з офіцерів на тривалий термін — цілих 7 років і 6 місяців. Виявилося, що ця особа та її спільник винайшли коварну схему, щоб привласнювати кошти, призначені для виплат військовим.

Згідно з даними розслідування ДБР, їхньою діяльністю постраждали військовослужбовці, які служили на передовій та ризикували життям для захисту країни. На жаль, понад 3,5 мільйони гривень, які призначалися для виплат заробітної плати та доплат військовим, потрапили в руки цих шахраїв.

Щоб здійснити цю протиправну схему, офіцер та його спільник підробили документи та створили фіктивний персонал, «привласнивши» до частини понад 10 цивільних осіб. Ці люди ніякого відношення до військової служби не мали, але отримували грошове забезпечення, включаючи доплати за участь у бойових діях. Усі заробітні кошти надходили до організаторів схеми, які безсоромно привласнили 3,5 мільйони гривень.

Коли ДБР взялося розслідувати цю справу, начальник відділення персоналу штабу вирішив піти на крайні заходи, намагаючись підкупити слідчого за сумою в 10 тисяч доларів. Але справедливість виявилася сильнішою, і військового затримали у лютому, коли він намагався передати хабаря.

На самому початку серпня 2023 року Кіровський районний суд міста Дніпра визнав вину офіцера та засудив його до 4 років позбавлення волі. Але сьогодні, завдяки рішенню суду, він проведе за ґратами 7 з половиною років.

Навигация

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*