Боже, вони вдома! Українці схилили голову: герої в Україні–плакав навіть Зеленський, яка ж це новина

Україні вдалось повернути тіла загиблих захисників, щоб рідні змогли похоронити Героїв вдома. Мовиться про 94 військових, які віддали життя за українську незалежність.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили про повернення загиблих військових 20 листопада.

«На підконтрольну уряду України територію повернено тіла 94 оборонців України», – заявили у штабі.

Відомство пояснило, що відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права протилежній стороні також передали тіла загиблих комбатантів, які прийшли в Україну з війною.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими запевнили, що Збройні Сили України: забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ; їх передадуть представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам; останні – встановлять особи загиблих українських військових.

Зазначається, що передання тіл загиблих воїнів здійснювали у взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України, ЗСУ, ДСНС України у Сумській області, ДПСУ, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони країни.

Також представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста сприяли та брали безпосередню участь у переданні тіл.

Нагадаємо, що Росія та Україна регулярно проводять обмін тілами військових. Востаннє такий обмін пройшов 27 жовтня, коли Україна повернула тіла 50 загиблих бійців.

FacebookTwitterEmailРесурс

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*