7 хвилин тому! Прямо в залі РАДИ – екстpене рішення: облaва по всій країні. Їм кiнець!

Верховна Рада і МВС погодили штрафи за порушення комендантської години. У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про встановлення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години. Так, громадян пропонують штрафувати на 500-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів (8500 – 17 000 грн.), а бізнес – від 3000 до 6000 мінімумів (51 000 – 102 000 грн.).

МВС також пропонує встановити відповідальність для закладів, які порушують комендантську годину. «МВС разом із народними депутатами підготували проєкт, він буде відправлений в Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності. Вносяться зміни до Кодексу про адмінправопорушення щодо відповідальності керівника суб’єкта господарювання, фізичних осіб-підприємців за роботу під час комендантської години», — про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону “Єдині новини”.

Законопроєкт передбачає доповнення Кодексу України про адміністративні правопорушення новою статтею 210-2, установивши адміністративну відповідальність за порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану.

Відповідальність пропонується у вигляді накладення штрафу на керівника суб’єкта господарювання, фізичну особу-підприємця у вигляді штрафу від 34 000 грн. до 170 000 грн.

Повторне правопорушення впродовж одного року з моменту накладення попереднього — штраф від 340 000 грн. до 680 000 грн.

«Ми пропонуємо законодавцям розглянути наші пропозиції і встановити штрафи за роботу таких закладів. Наголошую, що це буде стосуватися адміністративного покарання саме власників суб’єктів господарювання і фізичних осіб підприємців. Думаю, що в найближчий час Верховна Рада такі пропозиції розгляне», — додав Міністр.

Post navigation

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*