“3мушенuй вaм nовідомuтu, що Михайла Єфремова більше нeмaє з намu, він “нaклaв нa сeбe рyкu”- Кушанашвілі

Шоумен і критик Отар Кушанашвілі заявив, що як людини Михайла Єфремова, який вчинив смертельне ДТП, не стало в той же вечір, коли артист на своїй іномарці врізався у фургон Сергія Захарова.

Шоумен Отар Кушанашвілі вважає, що актора  Михайла Єфремова , який вчинив в п’яному угарі страшне  ДТП в Москві, через що загинув водій  Сергій Захаров, немає серед нас.

Критик висловився, що ввечері актор зробив  самогубство. Про це повідомляє “Російський Діалог“.

Кушанашвілі зізнався, що щиро любив Єфремова за його акторський талант, однак зараз все заслуги Михайла Єфремова ніщо в порівнянні з тим, що зробив артист “Про моральність говорити пізно: Єфремов ВБИВ ЛЮДИНУ.  Він уже в пеклі, йому звідти не вибратися до кінця днів, і він повинен сидіти.

Я говорю про це без будь-якої зловтіхи”, – заявив Кушанашвілі. Він згадав, як одного разу випивав з Єфремовим. Доза, випита актором, була воістину “кінською”. Кушанашілі вважає, що сьогодні потрібно знайти і тих, хто в день трагедії пив разом з Єфремовим. Шоумен також допустив, що актор міг вживати і наркотики. Отар Кушанашвілі заявив, що Єфремова більше немає: в день ДТП сталося вбивство і самогубство.

“Вбивство і самогубство – ось що трапилося того вечора” , – заявив Кушанашвілі. Він пригадав спільні з Єфремовим зйомки в Києві. Тоді в розмові актор сказав шоумену фразу з “Макбета” про те, що “Життя – це повість, розказана ідіотом”. Кушанашвілі додав, що в вечір смертельного ДТП Єфремов перекреслив не тільки життя сім’ї загиблого Захарова, а й “закінчив” своє життя.

“Життя виявилася повістю, написаної кров’ю вбивцею, але вона значила дуже багато для хлопця, якого він убив і якого пережила старенька мати, яку до останнього тримали в невіданні, боячись, що і її вб’є вже мертвий Єфремов” , – висловився Кушанашвілі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*