​15 років за ґратами! Оце так негідник — ДБР впаяли по повній: тепер не викрутиться, отримав по заслузі!

15 років за ґратами з конфіскацією майна – за матеріалами ДБР суд визнав винним у держзраді експравоохоронця з Харківщини.

За матеріалами ДБР Червонозаводський районний суд Харкова визнав винним у державній зраді та засудив колишнього правоохоронця до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням спеціального звання.

На початку червня 2022 року, під час тимчасової окупації Куп’янського району, чоловік влаштувався до чергової частини окупаційної міліції інспектором, а згодом – оперативним черговим. Він особисто оформлював затримання місцевих мешканців, яких потім доставляли у відділок військових рф, після чого їх долю вирішували окупанти.

Після звільнення району Збройними силами України чоловік хотів втекти до росії, але так не сталося і йому довелося переховуватися на горищі одного з будинків.

Працівники ДБР встановили його місцеперебування та затримали спільно з СБУ та поліцією.

​​Варто зазначити, що за матеріалами СБУ тюремні строки отримали ще 3 колаборанти, які «здавали» українських патріотів та проводили псевдореферендуми рф.

За матеріалами Служби безпеки засуджено ще 3-х ворожих поплічників, які співпрацювали з рф після захоплення частини Харківської та Херсонської областей.

Тоді їх призначили до російських окупаційних адміністрацій. Там вони «зливали» місця перебування учасників руху опору, брали участь у розграбуванні майна місцевих жителів та проводили незаконні референдуми.

Так, один із засуджених очолив загарбницький орган на території Кіндрашівської сільської громади, а інший — став «помічником» гауляйтера Чугуївського району на Харківщині.

Перебуваючи на «посадах», вони сприяли агресору у поширенні кремлівського режиму та придушенні спротиву окупантами у прикордонних районах області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*