😢🙏Раптово пσmер народнuй артuст Українu Віталій Білоножко: влітку відсвяткував 70-річчя — дружина назвала причину

У вівторок, 9 січня, пішов у засвіти відомий український співак, засновник і організатор Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець” Віталій Білоножко. Серце народного артиста України перестало битися на 71-му році життя.

Трагічну звістку повідомили на сторінці Буринської міської ради у Facebook. У червні цього року Віталій Васильович відсвяткував ювілей.

Про причини його раптової смерті розповіла дружина Світлана Білоножко

Першими піснями записаними Білоножком на радіо стали твори Максима Дунаєвського «Все пройдет» та «Городские цветы». Згодом Білоножко знайшов собі постійних авторів – Олександра Злотника (пісні «Возвращайся сюда», «Там де двоє зустрічаються», «Затанцую тебя», «Кто ты такой?», «Тайфун по имени Катя», «Старая дача», «Чарівниця», «Шануймо любов») та Олександра Осадчого («Ти — земле моя», «Твоє ім’я», «А була любов», «Не лукав», «Боже, дай Україні волю»). У 1994 році фірма «НАК» випустила 2 компакт-касети під спільною назвою «Ярмарок», через рік – «Яблуневий туман», на яких зібрані останні на той час записи Віталія Білоножка. Відтоді ж Віталій почав концертувати разом зі своєю дружиною Світланою, колишньою солісткою оперети та ексдикторкою УТ-1.

Загалом  Білоножко випустив шість компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет.

У 1999 році, разом з дружиною Народною артисткою України Світланою Білоножко став засновником регулярного Міжнародного фестивалю родинної творчості «Мелодія двох сердець»], один із найпопулярніших у державі.

Також Білоножко був кандидат у народні депутати від партії «Сила і честь» на парламентських виборах 2019 року, № 22 у списку. Безпартійний.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*