Ви вмирайте, а ми двіжувати! Депутати пробили дно: поки одні на фронті – гучний скандал, начхати на Україну?

Позиція президента України Володимира Зеленського залишається незмінною у відношенні переговорів із Російською Федерацією. Згідно з цією позицією, Україна не проводить переговорів із РФ, і головним пріоритетом є збереження територіальної цілісності країни та відсутність російських військ на її території.

Росія, за словами радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка, не пропонує миру, а пропонує повільно помирати.

“Президент абсолютно чітко демонструє стабільну системну позицію, яка триває протягом усієї війни. Ми не можемо розмовляти з Росією, тому що Росія не пропонує переговори. Росія прийшла з війною і хоче цю війну виграти. Не важливо, що вона має на увазі сьогодні під словом виграш. Зараз вони вважають, що виграшем Російської Федерації буде — залишити за собою окуповані території й перетворити війну на затяжний конфлікт, тобто заморозити її. І після цього повністю з’їдати Україну, але протягом тривалого часу”, — сказав він.

РФ потрібен час для того, щоб поповнити свій ресурс, проаналізувати помилки та ретельно попрацювати над внутрішнім розколом в Україні.

“Росія не пропонує жодного мирного, переговорного процесу, а Росія пропонує дати їм оперативну паузу для того, щоб вони зробили таку роботу: оцінили помилки, стратегії й тактики ведення бойових дій; наростили свою мілітарну складову в економіці, наростили мобілізаційний компонент, провели тренінги та отримали більш дієздатну і професійну армію. А паралельно з цим будуть вигравати вибори. Будуть теракти на території України тощо. Війна продовжуватиметься більш агресивно, але іншими способами. Російська Федерація пропонує нам померти, але повільно. Ось і все”, — пояснив Подоляк.

Він наголосив, що Україні головне зберегти суверенітет і територіальну цілісність повністю, а вже потім вести переговори з РФ, але вже з приводу трибуналу, репарацій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*