Історія хірурга «Охматдиту», яку має знати увесь світ!

8 липня фото цієї людини облетіло увесь світ. Всіх дуже вразив цей лікар у білосніжному костюмі, залитому кров’ю, що допомогав розбирати завали дитячої лікарні «Охматдит». Він робив усе що тільки можливо, намагаючись допомогти дітям, їхнім батькам і лікарні. Розбирав груди камінь разом із рятувальниками, втішав колег, постійно кудись біг, щось носив.

Нарешті стало відомим ім’я доктора – це хірург Олег Голубченко. Він робить дуже складні операції на обличчі маленьких діток, усуваючи жахливі вроджені вади.

У момент прильоту ракети по лікарні Олег Голубченко якраз оперував дитину. Його відкинуло ударною хвилею на операційний стіл, але лікарі не зупинилися!

Олегу Голубченко та анестезіологу Ярославу Іванову вдалося перевести маленького пацієнта до ручного режиму штучного дихання та відправив до іншого медзакладу, де 5-ти місячному малюку закінчили операцію. На щастя, дитина жива.

Пана Олега оглянули колеги, зробили знімок, дістали осколки, «зашили» і він пішов на вулицю допомогати іншим.

Творити дива — частина щоденної роботи Олега Голубченко. Адже він спеціалізується на дитячій пластичній хірургії. На фото кілька прикладів його робіт. А це посилання на його Instagram  @dr.olehholubchenko

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*