Данuлко нарешті відгryляв рσзкiшне весiлля: нарeчeна вuявuлася неймовірною красунeю

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко ніколи не розповідав своїм шанувальникам про те, чим насправді займається поза сценою.

Артист веде настільки закритий образ життя, що навіть не має власного блогу.

Інформація про Андрія з’являється хіба що на офіційній сторінці Вєрки Сердючки в соціальній мережі Instagram.

Але даний акаунт ділить між собою увесь колектив. Звичайно, Андрій Данилко там не розповідає про свої робочі будні, ні про зміни, які відбуваються в його житті.

Останні 2 роки зірка здебільшого витратив на гастролі.

Так, благодійний концертний тур розпочався з країн Прибалтики, продовжився в Європі, країнах Ближнього Сходу та Сполучених Штатах Америки.

Зараз Данилко знаходиться в Україні, але після Національного відбору ніде не світиться.

Андрій Данилко виступив на розкішному весіллі

А ще 2 роки тому в нього було доволі непросте життя так завантажений графік. Наприклад, зірка постійно виступав на весіллях.

Багатії не відмовляли собі у радощах і запрошували на свято кохання всесвітню зірку.

Наприклад, Іванна Онуфрійчук зробила для своїх гостей сюрприз, а тому запросила Вєрку Сердючку та її команду на своє торжество.

Андрій не повідомив про те, що побував на даному заході, але сама Іванна одразу ж видала співака з головою, адже опублікувала у своєму блозі безліч кадрів, на яких показала, як працює уся команда на сцені.

Нагадуємо, що після Іванна Онофрійчук емігрувала разом з коханим чоловіком до Швейцарії, і живе там по сей день, хоча завжди говорить про те, що мріє повернутися на батьківщину.

Андрій Данилко ж в свою чергу не виїжджав, і зустрів усі складнощі та виклики життя у своїй квартирі на Хрещатику.

Що зараз відбувається у житті зірки достеменно невідомо. За офіційною версією, в нього немає дружини та сім’ї.

У своєму останньому інтерв’ю він зізнався, що хотів її побудувати, але врешті-решт, усі спроби були марними і він припинив старатися на цей рахунок.

💍💞Данuлко нарешті відгryляв рσзкiшне весiлля: нарeчeна вuявuлася неймовірною красунeю — Фото та відео з весілля в першσму коментарі👇

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*