400 тисяч тіл! О мати рідна — це просто немислимо: ЗСУ пішли на рекорд. Путін б’ється в сльозах!

З початку повномасштабної війни Росія втратила в Україні від 300 до 400 тисяч військовослужбовців вбитими і пораненими.

Про це пише одне із видань з посиланням на західних чиновників, які говорили на умовах анонімності. За їхніми даними, російські загарбницькі війська щодня втрачають від 500 до 1000 солдатів в найзапекліших боях під Авдіївкою Донецької області.

Офіційні особи вважають, що контрнаступ України на Запорізькому напрямку по суті завершився, хоча вважається, що «три бригади» переправилися через Дніпро. Попри успіх у форсуванні річки, ЗСУ, швидше за все, зможуть досягти лише поступового прогресу, думають чиновники.

«Жодна зі сторін не здатна провести вирішальну операцію на суші», — сказав один з них.

Що цікаво, упродовж минулої доби українські захисники ліквідували ще 1 140 російських окупантів. Таким чином станом на 632-гу добу повномасштабної війни втрати особового складу армії РФ сягнули 316 760. До того ж, розвідка Великої Британії проаналізувала перебіг боїв за місто Авдіївка Донецької області і спрогнозувала великі втрати окупаційних військ РФ, як що ті спробують штурмувати місцевий коксохімічний завод.
Про це йдеться в розвідувальному огляді британського Міністерства оборони за 16 листопада.

«Однак промисловий об’єкт надає Україні локальну оборонну перевагу, і російські війська, ймовірно, зазнають значних втрат особового складу, якщо спробують штурмувати цей об’єкт», – йдеться у повідомленні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*